KOÇASLANLAR OTOMOTİV, renault trucks, tır, ağır vasıta, renault, ssh, Satış sonrası hizmetler


Yedek ParçaYedek parça stok yönetimimizin niteliği de niceliği de yüksek ticari araçlar adından da anlaşılacağı üzere ticaret yapan, para kazanan araçlardır. Aslında her bir araç yürüyen bir fabrika değerindedir. Bu araçları karlı hale getirebilmenin en önemli etkenlerinden bir tanesi de aracın hareketsiz kalma sürecini en aza indirgemektir.

Bu bağlamda Koçaslanlar Otomotiv tüm noktalarında çift vardiye çalışma sistemi ile sabah 08:30’dan akşam 22:00’ye kadar açık servis hizmeti sunmakta ve 22:00’den sonra tam teşekküllü donanıma sahip servis 24 araçları ile 7/24 servis hizmeti vermektedir.

Tüm bu organizasyonu yaparken merkezi yedek parça dağıtım sistemi ile yedek parça bulunabilirliğini servis indeksinde %95 seviyelerine çıkarmıştır. Yani ihtiyaç olan her 100 parçadan 95’ini anında temin edebilecek yedek parça stok yönetimi sistemine sahiptir. Yine yapmış olduğu ekipman yatırımları ile en ağır hasarlı bir çekiciyi maksimum 15 günde teslim edebilmektedir.Satış Sonrası01

Adblue

AdBlue, SCR motor teknolojisi ile kullanıldığı zaman zararlı egzoz gazlarını (nitrojen oksit) su buharı ve zararsız nitrojene dönüştüren bir sentetik üre solüsyonudur. Doğada ve suda çözünebilen...

Devamı İçin

02

30 Nokta Kontrol

Koçaslanlar Otomotiv’de Renault Trucks çekicileriniz servise geldiğinde 30 Nokta Kontrolünden geçerek gerekli tespitler yapılır ve bu tespitlerden sonra aracınız işlem görmeye başlar.

Devamı İçin

03

Boya Kabini

Hasarlı araçlarınız onarımları gerçekleştikten sonra, şubelerimizdeki boya kabinlerinde orjinaline uygun olarak boyanarak ilk günkü görünümüne tekrar kavuşması sağlanır.

Devamı İçin

04

ANAC Yağ Numune Testi

Renault Trucks Orijinal Yağ kullanmanın avantajlarından birisi de Anac numune testidir."Sağlığınız için kan tahlili ne ise, aracınız için DIAGORENAULT aynı şeydir."

Devamı İçin

05

Diagnostic

Renault Tech Tool (RTT) – diagnostic motor parametrelerini özel olarak test, kalibre etme ve programlamak için kullanılmaktadır. Günümüz araçlarının fonksiyonlarının...

Devamı İçin

06

Fren Test

Koçaslanlar Otomotiv Bursa, İzmit, Hadımköy, Orhanlı ve Edirne Yetkili servislerimizde Fren Test Cihazları bulunmaktadır. Tek araç yada Araç + Römork birlikte fren test...

Devamı İçin

07

Lastik Balans & Far Ayarı

Servisimize gelen aracınızda lastik değişimi ve lastik balans ayarlarını yaptırabileceğiniz gibi, aynı zamanda Far Ayar Cihazı ile farlarınızı ayar yaptırarak yolunuza güvenli olarak devam edebilirsiniz.

Devamı İçin

08

Optifuel Infomax

Servisimize gelen aracınızda lastik değişimi ve lastik balans ayarlarını yaptırabileceğiniz gibi, aynı zamanda Far Ayar Cihazı ile farlarınızı ayar yaptırarak yolunuza güvenli olarak devam edebilirsiniz.

Devamı İçin

09

Şoför Eğitimi

Koçaslanlar Otomotiv olarak verdiğimiz şoför eğitimlerimizle, araçlarının nasıl daha verimli kullanılacağını ve daha az yakıt tüketimi için ne yapmaları gerektiğini anlatmaktayız.

Devamı İçin

10

Wic5000

WIC 5000 Ağır Vasıtalar için yakıt temizleme sistemidir.Dizel motorların enjeksiyon sistemindeki, yanma odalarındaki giriş ve yollardaki kömür katranı, vernik artıkları ve diğer kirleri yok eder.

Devamı İçin