KURUMSAL1998 yılından bu yana faaliyettedir. İstanbul/Avrupa, İstanbul/Asya, Edirne, Bursa ve Kocaeli illerinde lokasyonları bulunmaktadır. Toplam 39.000 m² alan içinde Renault Trucks ve Tırsan markalarının satıș ve satış sonrası tüm hizmetlerini vermektedir.

VizyonumuzKocaslanlar Otomotiv olarak herkesin hayat boyu güven ile tercih edeceği bir hizmet sunmak, geçmişten geleceğe müşterilerimizin her zaman aynı anlayış ile yanında olabilmek, müşteri ve iş ortakları arasındaki zincirin en sağlam halkası olarak konumumuzu koruyabilmek.

İşimizi daima ileri taşıyarak, hizmet verdiğimiz her segmentte ve kendi üretimimiz olan tüm ürün gruplarında Türkiye’nin EN İYİ çözüm, satış ve hizmet operasyonu olmak.

MisyonMüşterilerimizin geleceklerini güvence altına alma bilincini doğru ve eksiksiz bilgi ile anlatmak, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile herkesin yaşam kalitesini yükseltebileceği öneri ve çözümler sunmak.

İşimizi daima ileriye taşımamızı sağlayan tutkumuz ile kurduğumuz uçtan uca entegre yapımız sayesinde Türkiye’deki ve yurt dışındaki tüm paydaşlarımız için müşteri memnuniyeti en yüksek, sektörel bilgi birikimi, dijital alt yapısı ve insan kaynağı yetkinlikleri ile fark yaratan, yenilikçi ve çevik hareket edebilen vazgeçilmez iş ortağı olmak.

DeğerlerimizSürekli Öğrenen: Sürekli öğrenen, öğrendiklerini işine uygulayan ve bu sayede müşterilerimizin geleceğe dönük ihtiyaçlarına dahi en uygun hizmeti sunabilmek için kendini geliştiren, yenilikleri yüksek bir ekibiz.

Sürekli Gelişen: İşimizi her zaman daha ileriye taşıyacak cesaret ve tutkuya sahibiz.

Yenilikçi: Verdiğimiz tüm hizmetlerde, kendi üretimimiz olan ürünlerimizde ve kurum içi süreçlerimizde sektörel dönüşümün hızına ayak uyduracak en güncel teknolojik, dijital ve yenilikçi çözümleri cesaretle uygularız.

Çözüm Odaklı: Tüm paydaşlarımızın işlerinde onların sorunlarını çözmeye, yüklerini hafifletmeye odaklanmış, uzun soluklu ve memnuniyeti yüksek iş ortaklıklarını önceliklerinden iş yapma kültürümüzle çalışırız.

Çevik: Hızlı, planlı ve akıllı hareket ederiz.

Takım Oyuncusu: Paydaşlarımızın beklentilerini karşılamak ve hatta her seferinde üzerine çıkarak hep rekabetçi kalmak için BİR TAKIM olarak çalışmanın önemini biliriz.

Etik Değerlerine Bağlı: KOÇASLANLAR ailesinin her bir üyesi ahlaki ilkeleri yüksek, adil, samimi ve güvenilirdir. İş ortaklarımız ile birlikte kazanarak çalışmak en temel ilkemizdir.

Gururlu: KOÇASLANLAR kültürünün bir parçası olmaktan ve yaptığımız iş ile pozitif etki yaratmaktan her zaman gurur duyarız.