test

SATIŞ VE SATIŞ SONRASI HİZMETLERİMİZİ GELİŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ.

Türkiye’de uzun yol çekicilerinden, inşaat ve dağıtım kamyonlarına kadar geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunan Renault Trucks yetkili bayisi Koçaslanlar Otomotiv’in Genel Müdürü Mesut Süzer, Koçaslanlar Otomotiv’in hizmet anlayışı, Renault Trucks ile devam eden 24 yıllık köklü birlikteliklerini, müşterilerinin operasyonel verimliliklerini arttırmak üzere satış ve satış sonrası hizmetlerini geliştirmeye nasıl devam edecekleri konularında bilgilendirdi.

24 yıldır Renault Trucks yetkili bayisi olan Koçaslanlar Otomotiv, toplam 39.000 m² alan içinde satış ve satış sonrası tüm hizmetleri vermektedir. İstanbul/Orhanlı, İstanbul/Hadımköy, Kocaeli/Uzuntarla ve Bursa/Görükle, Edirne/Keşan’daki bayilik noktaları ile satış, satış sonrası, yedek parça, ikinci el, finasman ve 7/24 servis ağı seçenekleriyle müşterilerine hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Koçaslanlar Otomotiv’in başarısının temel yapı taşının maksimum müşteri memnuniyeti ve üstün hizmet kalitesi olduğunun altını çizen Süzer, “Köklü şirket yapısıyla Koçaslanlar Otomotiv güvenilir, hızlı, teknolojik ve sistemli bir şekilde hizmet sunuyor. Alanında uzman ekibimiz ve tam donanımlı servis alanlarımızla satış ve satış sonrası için mümkün olan en iyi hizmeti sağlıyoruz. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimleri de değerlendirerek söyleyebiliriz ki; bizleri sektörde ayrıştıran en önemli farklarımız maksimum müşteri memnuniyeti ile üstün hizmet kalitesi anlayışını benimsememiz ve uluslararası standartlarda iş süreçlerimizi ve araçlarımızı sıkı bir şekilde takip edip hızlı hareket kabiliyetine sahip olmamızdır.

Renault Trucks ailesine katılmış olduğumuz 1998 yılından itibaren ticari araç kullanıcılarına; ulusal ve uluslararası teslimat için Renault Trucks T ve T High, zorlu şartlar için Renault Trucks C ve K, bölgesel ve yerel teslimatlar için Renault Trucks D serisi ile hizmet sunmaktayız. Renault Trucks’ın uluslararası kalite standartları doğrultusunda satış, servis, yedek parça ve garanti süreçlerinin takibini yürütüyoruz. Satış konusunda araçların verimliliği, performansı ve dayanıklılığı ile gördüğü yüksek talebi, yüksek kalitede satış sonrası hizmetlerle destekleyerek araçlarımızın tercih edilirliğine katkı sağlıyoruz. Bu noktada Optifleet, Optifuel gibi Renault Trucks bağlantılı hizmetlerinden bahsetmem gerekir. Filo enerji yönetimi ve bakım süreçlerinin uzaktan bağlantılarla takip edilmesini sağlayan bu hizmetlere ek olarak Optifleet Training ile sürücü eğitimleri de verilmesi ile Renault Trucks işbirliğiyle araç ömrü ve yakıt tasarrufunu arttırılmaktayız. Renault Trucks ile bu noktalarda yakaladığımız büyük başarı sayesinde Türkiye’de Renault Trucks varlığı her geçen gün artıyor ve buna katkı sağlıyor olmak bizleri daha da motive ediyor.” diye konuştu.

Yeni Renault Trucks EVO serisi araçların kullanıcılara getirdiği yenilikler ve gelişmiş teknolojileri hakkında konuşan Süzer, “Renault Trucks’ın dağıtım gamı D serisi, şantiye gamı C serisi, ağır inşaat gamı K serisi ve uzun yol gamı T serisi ile hem araç sahibi hem sürücü için özel olarak, tasarımı daha da güçlendirilmiş araçlar sunuyoruz. Yeni araç serisi ile Euro-6 step E Motor, tasarımı geliştirilen tampon, spoiler ve çamurluk uzatmaları ile gelişmiş aerodinamiği sayesinde %3’e varan yakıt tasarrufu sağlanıyor. Geliştirilen tasarım ile sürekli takip altında tutulan bakım planı birleştiğinde yine aracın yakıt tasarrufuna hizmet ederken aynı zamanda aracın kullanım ömrünü arttırıyor. Tüm bunlara ek olarak sürücünün kas-iskelet yapısını koruyan 3 kollu ayarlanabilir direksiyon, 60º eğim ayarı ve tüm bunları kolaylıkla gerçekleştirmeyi sağlayan kilit açma pedalı, ısıtmalı, havalandırmalı, kol dayanakları ve koltuk arkalığı ayarı bulunan koltukları, sürüş konforunun arttırılması için tasarlanan ve %10 daha fazla saklama alanı sunan kokpit tarzı, şık ve kullanışlı bir gösterge paneli, eklenilen start/stop düğmesi, bardaklıklar, telefon/tablet tutucu, LED farlar, geliştirilmiş ev içi kapı kilidi, Sürüş dışında kalan zamanların da sürücünün sağlığını ve iş verimliliğini koruması için tasarlanan 17-19 cm hafızalı köpük yatak ve özel araç aksesuarları gibi pek çok özellik ile Yeni Renault Trucks araçları çok daha üst düzey bir araç olarak karşımıza çıkıyor.” dedi.

Koçaslanlar Otomotiv’in gelecek planlarından bahseden Süzer, “Hızla büyüyen ve dinamik yapımız sayesinde lojistik sektörünün araç temelli tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Her zaman gelişim gösteren bir sektörde gelişen ve değişen beklentileri karşılamak üzere çalışıyoruz. Bu doğrultuda araçlarımızın kullanıldığı iş alanlarının gerekliliklerine göre filoların ve sürücülerin işlerini kolaylaştırmak, operasyonel verimliliklerini arttırmak üzere satış ve satış sonrası hizmetlerimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Servis ağımızı da geliştirerek daha da geniş bir kullanıcı portföyüne hizmet sunabilmeyi hedefliyoruz. Kazandığımız bilgi birikimi sayesinde Renault Trucks ile yakaladığımız başarılı iş akışımızın gelişerek devam etmesi için çalışıyoruz.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.