İzmir Arslan Mak. Teslimat, Renault, Renault Trucks, Koçaslanlar, Koçaslanlar Otomotiv, Ağır vasıta

İzmir Arslan Mak. Teslimat

Arslan Nakliyat'a Koçaslanlar Otomotiv'den Büyük Teslimat 

Merkezi Bursa’da bulunan Koçaslanlar Otomotiv, yakıt tasarrufundaki lider araçları olan Renault Trucks'ların İzmir'de bulunan Arslan Nakliyat'a teslimatını geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdi. 15 adet Renault Trucks Premium'un teslim edildiği törene Koçaslanlar Holding Yönetim Kurulu Üyeleri Lokman Koçaslan ve Yakup Koçaslan, Arslan Nakliyat sahibi Sevdiye Savaşan, Koçaslanlar Otomotiv İzmir- Denizli-Balıkesir Şube Müdürü Mesut Süzer katıldı. 

Koçaslanlar Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Lokman Koçaslan yapmış olduğu konuşmada; “Amacımız satış sonrası müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutmaktır. Verdiğimiz hizmetin ciddiyetinin bilinci ile Koçaslanlar Renault Trucks ve Volvo Trucks olarak Bursa, Balıkesir, Denizli, Düzce, Eskişehir, İzmir ve Kocaeli’nde, ayrıca Bursa Ağır Vasıta Tırsan olarak Bursa’da bulunan satış ve satış sonrası hizmet noktalarımızda 7/24 müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Arslan Nakliyat'a da yakıt konusunda lider Renault Trucks araçlarımızın teslimatını yapmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Müşterimize bize göstermiş olduğu güvenden dolayı teşekkür ederiz. Her zaman müşterilerimizle empati kurmaya öncelik vermeye devam edeceğiz" diye konuştu. 

Koçaslanlar Grubu olarak; kara yolunda hareket eden her segmente hitap ettiklerini belirten Koçaslan daha sonra Arslan Nakliyat sahibi Sevdiye Savaşan'a bir de plaket verdi. Savaşan ise plaket için teşekkür ederek; " 'Yakıt performansı ve servis ağının yanı sıra teknolojik üstünlüğü nedeni ile bu araçlar bizim tercih sebebimiz oldu. Yeni yatırımlarımız devam edecektir.” diye konuştu. Tören araç teslimatının ardından sona erdi.