Sönmez Bustaş Teslimat, Renault, Renault Trucks, Koçaslanlar, Koçaslanlar Otomotiv, Ağır vasıta

Sönmez Bustaş Teslimat

Koçaslanlar Otomotiv'den Sönmez Bustaş'a Büyük Teslimat

Koçaslanlar Otomotiv, başta Almanya, Belçika, Hollanda, Avusturya, İsviçre gibi ülkeler olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine taşımacılık hizmetleri yapan Sönmez Bustaş'a büyük bir teslimat gerçekleştirdi. Sönmez Bustaş Gürsü Tesisleri'nde düzenlenen teslimat törenine Koçaslanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan, Sönmez Bustaş Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Çekiç, Sönmez Bustaş Genel Müdürü Fahrettin Arabacı, Cemil Sönmez ve Ali Cem Sönmez katıldı. 30 adet RENAULT Trucks Premium 460 aracın tesliminin ardından tüm filoda yaklaşık 100 araç Koçaslanlar grubuna ait oldu.

BU ARAÇLAR YÜRÜYEN BİR FABRİKA GİBİ…

Mahmut Koçaslan yapılan teslimat sırasında bir konuşma yaparak; "Sönmez Bustaş ile uzun zamandır çalışıyoruz. Bugün de Sönmez Bustaş'a yakıt tasarrufuyla öne çıkan, çevreci Renault Trucks Premium 460 araçlarımızı teslim ettiğimiz için mutluyuz. Bu araçlar birer tırdan ibaret değil. Yürüyen bir fabrika gibiler. Otomotik vites, sürüş kalitesi, çevreci kimliği ile firmaya katmadeğer sağlayacaktır.

Koçaslanlar Ailesi olarak Türkiye’deki otomotiv pazarında söz sahibi olmak için 8 ilde, 20 ayrı lokasyon ile 26 dünya markasının bayiliğini ve distribütörlüğünü yapmaktayız. Verdiğimiz hizmetin bilinci ile amacımız satış ve satış sonrası müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutmaktır.”diye konuştu.

YENİ FİLOMUZ AVRUPA PAZARINDA BİZE CİDDİ KATKI SAĞLAYACAK

Fahrettin Arabacı ise; "Koçaslanlar grubu ile yaklaşık 15 yıllık bir çalışmamız var. İşbirliğimizde devamlılığı sağlayan en büyük etken verdikleri hizmetin arkasında durmaları ve hizmet kalitesini hiç düşürmemeleridir." dedi.

4,5 MİLYON EURO’LUK YATIRIMLA STANDARTLARIMIZI YÜKSELTTİK

Ali Cem Sönmez ise; “Teslim aldığımız 30 araç ile birlikte filomuzdaki araç sayısını 110’na yükselttik. 4,5 milyon Euro’luk bu yatırımla standartlarımızı da yükseltmiş olduk." şeklinde konuştu.

Cemil Sönmez ise yaptığı test sürüşünde aracın konforu ve sürüş kalitesini çok beğendiğini açıkladı.Tören araçların tesliminden sonra sona erdi.